dust8

Jak chápat, když je u objednávky uvedeno doprava: Č. pošta – doruč. na poštu a platba v hotovosti kurýrovi při převzetí?

To nějak nechápu:

Platba
Platba v hotovosti kurýrovi při převzetí
Doprava
Česká pošta – doručení na poštu nebo do balíkovny

Když to tedy dovezou na poštu, tak jak mohu platit kurýrovi při převzetí?
Nebo to znamená, že mi balík dovezou na adresu?

Nejlepší odpověď
annas

Okopíroval jste správně? Dost času kupuji na dobírku, nejčastěji PPL nebo balík do ruky, nemusím chodit na poštu.

1. Česká pošta – balík do ruky, – zaplatíte poštovnímu doručovateli , i když se mu přímo neříká kurýr. .

Balík na poštu – „Balík totiž putuje rovnou na poštu, kde si ho zákazník může vyzvednout na základě oznámení přes SMS nebo e-mail. Stavit se pro něj může, kdy se mu to zrovna hodí, dobu uložení balíku si může i prodloužit. “

2. Přepravní společnosti – např. PPL, GLS atd. Zde zaplatíte kurýrovi buď v hotovosti nebo kartou.

3. Balíkovna – platíte zde kartou nebo v hotovosti – osobní , odběr na kóid SSM, může vyzvednout i někdo jiný než adresát.

Pokud je balíkovna přímo na poště,. Je to podobné, jenže „pro využívání Balíkoven je nutné mít tuto službu uvedenou i ve smlouvě s Českou poštou (může chybět zejména u starších smluv).“

Podrobnosti k této službě

https://doplnky­.shoptet.cz/ba­lik-na-postu

Další odpovědi
Hlada

Bez odkazu to nejde posoudit. Nejspíš bude chyba v načítání stránek. Jako první bych zkusil jiný prohlížeč. Kdyby to nepomohlo, bude chyba v kódování stránek a je potřeba na to obchodníka upozornit. Určitě tam má telefon nebo e-mail.

anonym

Zaplatíte pošťákovi při převzetí balíku.