Avatar uživatele
Frogman

Jak často si kontrolujete platnost dokladů?

Už je to 5 let, kdy jsem si řekl, že mi přijde trochu obtěžující si pořád hlídat platnost různých dokladů (občanka, řidičák, zdravotní karta…) a dalších (očkování, technická na auto, autolékárna, lékař, zubař…), tak jsem si na to vytvořil tabulku v Excelu a filtr mi to řadí podle nejbližší události. Minimálně jednou za půl roku se do tabulky podívám, případně mám upomínku na podívání se v mobilu. :)

Jak si platnost dokladů nebo jiných věcí hlídáte vy?

A proč vůbec je běžně platnost dokladů jen 10 let? Nebylo by s tím méně starostí, kdyby byla platnost třeba 20 nebo 30 let?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Roman71, Kepler, nyjono před 1900 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Kašlu na to

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Pamatuju si to

Těš se, až budeš mít 70 let, tak budeš mít platnost např. OP 35 let. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PankracXZ

Kašlu na to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Občas

V podstatě si to nehlídám, když tak jenom náhodně. Občanku a kartičku zdravotní pojišťovny. Platební karty se mění po dvou letech, ale banka se vždy ozve sama. Víc nepotřebuju.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Občas

.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Jiné

… na takový věci mám manželku …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Občas

Občas si doklady zkontroluji,ale jinak si to nějak tak pamatuji.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Občas

Když takhle mimoděk, jako po reinstalaci operačního systému a spuštění prohlížeče čtu hned první zprávu, že 30% řidičů v ČR má propadlý řidičák!!!
No to jsem hned znejistěl a šel se podívat.. a bylo vymalováno, dva měsíce po konci platnosti! Takže automobilovou osobní dopravu nahradila na čas autobusová, dokud jsem neměl v ruce platný řidičák.
Aplikaci na to sice nemám, ale pokud šetrně ulatním GDPR, dal jsem si do kalendáře k Velkému Bratrovi dva měsíce dopředu poznámku, ŘP! a OP! Teď to uvidím, i když si vyměním „chytrý“ telefon za nový 🙂

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Kašlu na to

Spíš je to náhoda.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Občas

Díky za připomenutí, jdu na to 🙂

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Občas

To znamená, když si vzpomenu, jako třeba teď, když jsi to připomněl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek