bolak

Jak často se za svých 135 Kč koukáte na Českou televizi?

Já se třeba dívám jen na ČT sport na LM a EL, a to ještě jen občas, každopádně přijde mi to nepřiměřený, platit 135Kč za 3 hodiny dívání se na televizi. Jak jste na tom vy? A uvítali byste třeba aby, když už je to všechno dneska digitální, byly všechny kanály bloklý a mohli byste si je odblokovat na určitý čas smskou za 2 koruny? Nebo pak mít třeba i ten neomezenej tarif na celej měsíc stejně jako to funguje u mobilních operátorů?

Nejlepší odpověď
led

Pár hodin týdně

Neprekáža vám, keď sa priznám že za mojich 4,5€ (koncesia za slovenskú televíziu a rozhlas) pozerám aj pár hodín týždenne aj na ČT ? :)
PS.
Dúfam, že som vám nepokazila svojim priznaním túto štatistiku…

Další odpovědi
anonym

Párkrát do měsíce

Dumbo

Vůbec

anonym

Pár hodin týdně

Mám v PC tv kartu a tak usednuvše k počítači pustim ČT24, ale i jiné volně šířené éterem.

cochee

Párkrát do měsíce

Doplňuji:
Bednu zapínám tak max. 1× týdně, ale na ČT se přitom dostane vždy, zejména Sport nebo Art.

Vůbec

Sleduji jen ms v hokeji a zimní olympiádu hokej… takže za ty 4 roky to dělá tak 30 hodin. Jinak žádný TV kanál nepustím… TV používám jako monitor u PC.

STUDENTKAEVA

Denně více jak 2 hod

Doplňuji:
Myslím že za těch 135 Kč to využívám docela dobře!!!

brillant

Párkrát do měsíce

talka

Denně méně jak 2 hod

da ny

Denně více jak 2 hod

Já osobně méně často, dohromady s rodinnými příslušníky častěji (ČT2, ČT 24)

anonym

Denně více jak 2 hod

U nás jde televize od 18 – 22 popř když končí film po této době, tak déle.
Manželka kouká na Prostřeno a pak na Ulici, já pak na Zprávy a pak nějaký další film na některém programu.
A to ještě když mně nic nebaví, přepínám na Šlágr.
Takže průměr denní sledování televize je 4 – 5 hodin.

suaeda

Denně méně jak 2 hod

Doplňuji:
Dívám se zhruba každý den, ale výběr TV kanálů na koukání je čím dál problematičtější. Dobré filmy jsou uváděny málokdy, zpravodajství typu reality show s čím začala Nova, pokračovala Prima a dnes to přebrala i státní ČT neuznávám. Měl jsem rád zpravodajství bývalé rozhlasové stanice „Volá Londýn“. Zprávy byly velice stručné. Např. "tam a tam se stalo to a to. Nic víc. Každý ať si udělá, či neudělá sám názor. Žádné další komentáře, žádné další postřehy sousedů z ulice. A zejména ovlivňování obyvatel. Všimněte si např. jak komentátoři na některých TV zpravodajstvích psychologicky navodí určitý druh zpráv. To je přímo divadelní představení jak ovlivnit diváky. Po nástupu nového vedení se to i na ČT hodně změnilo k horšímu. Uznávám dokumenty, které vysílá hodně stanic na kabelové televizi. A samozřejmě občas se dívám na sport.

Noga

Vůbec

Doplňuji:
Mám to úplně stejně jako 4154, jen na ms nebo olympiádu v hokeji. Takže už se těším až ji v květnu 2015 zapnu :)

Agneta

Vůbec

Měla by se už konečně zrušit:D
Na to jejich vymývání mozků není nikdo zvědavý…to má být žurnalismus?:D

Majhan

Párkrát do měsíce

abendsbrot23

Vůbec

Televizi už více než rok nezapínám. A je mi bez ní dobře. :)