erevin

Jak často má jíst králík mlíčí?

Doma mám několika-týdenního králíka a k jídlu má každý den hromadu mlíčí a rohlík. Neví někdo jestli to není špatně? Kolik by měl malý králík denně sníst mlíčí a jaký by měl být jeho jídelníček? Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Listy pampelišek a mlíčí králíci milují. Nesmí být ale zapařené!
Místo rohlíku bych dával tvrdý chléb, vrbové (nebo z ovocných stromů) proutí.
Pokud nemá zvíře průjem, nemusíš nic měnit, v případě opačném bych dočasně omezil zelenou potravu.
Zkušenost
Více ve zdroji

Zdroj: www.kralici.cz/pa­ges.asp?f=krme­ni

Další odpovědi
anonym

… a oves a hlavně kvalitní seno!

Nely.P

Doporučuji i do vody přidávat vitamíny , zakoupíš je ve zwerimexu 🙂