Avatar uživatele
dust8

Jak často je zde norma na měnění profilového obrázku?

:) Jen se ptám. :)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Gus_Fring před 1529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Norma neexistuje. Jen to svědčí o nevyzrálosti účastníka. Buď neví, co by na něj nejvíc sedělo, nebo je mu to jedno a mění si to jako tapetu na PC. A pak: avatar by měl fungovat cosi jako logo. Pročpak si ho BMW, Mercedes nebo Ferrari nikdy nezměnili? Je to součást image: jeden koukne a hned ví o co jde.

Mimochodem jsem si té změny ve tvém případě ani nevšiml, až teď. To je asi jako změna starého a nového loga Škody. Takže to až tak nevadí. Akorát nevím, co má vyjadřovat.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Každý druhý a čtvrtý únorový víkend přestupnýho ruku. Pak ještě mimořádně 24.12. téhož roku úderem mimořádného slosování Sportky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Pravidla pro měnění profilovky neexistují. Je to čistě na tvé libovůli. Jinak souhlasím s Keplerem a omlouvám se za Edisona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To se ptáš fak blbě… Už několikrát jsem ti psal, aby ses blbostma nezabýval a nekvantifikoval každou blbinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jsem chtěl napsat: Podívej se na mého avatara, co myslíš? (a myslel jsem že tam stále bude ten default…)
Po kontrole jsem zjistil, že už jsem ho ale jednou změnil… No… Tak co myslíš?? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Norma tady moc často není. Myslím, že spíš vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ten obrázek tě nezachrání, stejně každý ty tvoje bláboly pozná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někteří jej nastaví jednou a pak už se k tomu zbytečně nevrací a nepiplají to v diskusích. Ale každý ty priority máme jiné, že. … jen odpovídám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dust8

Je to podobné tomu předchozímu. Třeba to vrátím i zpět. Uvidím.

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

meh

před 1525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hoříme nedočkavostí, třeba z toho na Nově udělají nekonečný seriál.

před 1525 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek