dust8

Jak často je zde norma na měnění profilového obrázku?

:) Jen se ptám. :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Norma neexistuje. Jen to svědčí o nevyzrálosti účastníka. Buď neví, co by na něj nejvíc sedělo, nebo je mu to jedno a mění si to jako tapetu na PC. A pak: avatar by měl fungovat cosi jako logo. Pročpak si ho BMW, Mercedes nebo Ferrari nikdy nezměnili? Je to součást image: jeden koukne a hned ví o co jde.

Mimochodem jsem si té změny ve tvém případě ani nevšiml, až teď. To je asi jako změna starého a nového loga Škody. Takže to až tak nevadí. Akorát nevím, co má vyjadřovat.

Další odpovědi
zjentek

Každý druhý a čtvrtý únorový víkend přestupnýho ruku. Pak ještě mimořádně 24.12. téhož roku úderem mimořádného slosování Sportky.

Rokio

Pravidla pro měnění profilovky neexistují. Je to čistě na tvé libovůli. Jinak souhlasím s Keplerem a omlouvám se za Edisona.

Edison

To se ptáš fak blbě… Už několikrát jsem ti psal, aby ses blbostma nezabýval a nekvantifikoval každou blbinu.

Dochy

Jsem chtěl napsat: Podívej se na mého avatara, co myslíš? (a myslel jsem že tam stále bude ten default…)
Po kontrole jsem zjistil, že už jsem ho ale jednou změnil… No… Tak co myslíš?? 😉

nyjono

Norma tady moc často není. Myslím, že spíš vůbec.

elkon

Ten obrázek tě nezachrání, stejně každý ty tvoje bláboly pozná.

anonym

Někteří jej nastaví jednou a pak už se k tomu zbytečně nevrací a nepiplají to v diskusích. Ale každý ty priority máme jiné, že. … jen odpovídám.

dust8

Je to podobné tomu předchozímu. Třeba to vrátím i zpět. Uvidím.

anonym

meh

anonym

Hoříme nedočkavostí, třeba z toho na Nově udělají nekonečný seriál.