Ejhejdej

Jak často chodíte nakupovat ?

Odpovědi
Rocker

Větši nakup jednou za týden,drobnosti jako pečivo denně.

rrihamirek1

5× tydne. Pecivo bohuzel vydrzi pouze cestu ke kase. Pak uz je gumove.

cappuccino

Nevim, co ti ty odpovedi prinesou? Je preci veliky rozdil, jestli zijes sam, ve dvou, v peti lidech, nebo jestli bydlis ve meste ci na vesnici, jestli mas obedy ve skole, v praci atd.
Rekla bych, ze kazdy nakupuje podle svych potreb. Znam ale i lidi, kteri jsou v nekolika obchodech denne. Maji nakupovani jako konicka. Honi se jenom za slevami! Pritom jim nedochazi, ze cim casteji nakupuji, tim vic utraci.