Mr.Jan

Jak často by se měly prát ručníky, aby to bylo hygienické?

Odpovědi
marci1

Zapamatujte si, že ručníky se mají prát každé tři až čtyři dny. 🙂
https://prima-receptar.cz/vite-jak-prat-rucniky-aby-vydrzely-nadychane-a-krasne-vonely/

_Bůh_

Aby to bylo hygienické, tak tam musíš hodit dezinfekci na prádlo. Já používám tu od Sanytolu.

cappuccino

Osusky by se mely menit minimalne 1× za tyden, podle intenzity pouzivani. Rucniky na ruce minimalne 2× do tydne.
Pokud je nekdo nemocny, tak kazdy den a dezinfikovat.