Respekt

Jak často by jse mělo posilovat, a za jak dlouho bude tělo dostatečně vypracované.

Kdybyste veděli nějaké cviky tak napište.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe tak třikrát za týden. Za jak dlouho bude tělo vypracované ti nikdo neřekne. U každého je to jinak a záleží také na tom, jak intenzivně budeš cvičit.

Další odpovědi
Awe

Když budeš makat tak nejdříve za půl roku uvidíš nějaký malý výsledek

marci1

Předcházející odpovědi na téma posilování : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20%C4%8Das­to%20posilovat