annas

Jak býváte spokojeni se svými fotografiemi na různé doklady – občanky, pasy apod.?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Docela ano, jsem spokojená(ý).

mám štěstí,… díky fotografům ano

Další odpovědi
Berušinka

Vůbec ne, na všech vypadám strašně, ale co se dá dělat.

Bohužel se na fotkách nesmíme usmívat – jenže když já nasadim vážnou tvář, vypadam dost blbě…ale co nadělám =D Utěchou je mi to, že neznám nikoho, kdo by byl spokojený =D

rynek878

Většinou nic moc, ale nějak to neřeším.

Za ta léta co se na sebe koukám ráno do zrcadla, jsem si už zvyknul.

tom004

Vůbec ne, na všech vypadám strašně, ale co se dá dělat.

Jsem,totálně nefotogenický typ,proto,se raději nacházím,na druhé straně objektivu. :)

barnajka

Vůbec ne, na všech vypadám strašně, ale co se dá dělat.

Nejhorší na tom všem je, že pokaždý jsem to krutě JÁ.
Proto jsem z fotky vždycky tak otrávená. Pravda holt bolí :))

led

Většinou nic moc, ale nějak to neřeším.

Nejdem na módnu prehliadku. No a realita? Tá je iná, než si o sebe myslíme…

anonym

Většinou nic moc, ale nějak to neřeším.

Ze 6 možných variant bych možná ještě doplnil lišáckou variantu.
Na fotografce lichotkami vyloudím ty 2 obligátní pokusy v digitálním formátu a doma na PC se s tím pokusím ještě něco vykouzlit.
Profíci to s modelkami dělají běžně a my, konzumní publikum, to ani nepoznáme.

dědapetr

Většinou nic moc, ale nějak to neřeším.

No s tím ksichtem už nic nenadělám je jaký je a tak to zůstane.

arygnoc

Docela ano, jsem spokojená(ý).

už asi 20 let používám tu samou.

od té doby vznikla asi 1 nebo 2 moje fotografie.
prostě foťáky nesnáším.

coco

Vůbec ne, na všech vypadám strašně, ale co se dá dělat.

Naštěstí máme nyní na úřadě fotografa,který mi fotku ukáže ještě než jí přidá k dokladu. Takže příště,když nebudu spokojená,může mi fotografii pozměnit.

DDarent

Vůbec ne, na všech vypadám strašně, ale co se dá dělat.

Ponytail

Vůbec ne, na všech vypadám strašně, ale co se dá dělat.

Jikra

Většinou nic moc, ale nějak to neřeším.

aramah

Většinou nic moc, ale nějak to neřeším.

casey

Většinou nic moc, ale nějak to neřeším.

GM

Vůbec ne, na všech vypadám strašně, ale co se dá dělat.

anonym

Škoda, že zrovna dneska tady byla rozsáhlá řeč o tom, jak je důležité pečlivě zvážit strukturu variant u anket a otázek obecně.

anonym

Když je člověk vynalézavý, podnikavý a neúnavný, tak se vždy dá něco udělat, jen se nenechat odradit zdánlivou nemožností.
Když se chce, podaří se i zázraky.
(Stačilo doplnit něco v tom smyslu, že se nechám fotit od kamaráda nebo pokusím se to nějak netradičně napravit).
Dnes už komerční fotograf není jediná možnost.

Kerberus

Zaujela mě podobná anketa na stránce Šťastné ženy, proto jsem ji vložila.