Dvorní šašek

Jak byste třemi slovy charakterizovali období 90. let minulého století?

Za mě: svoboda, naděje, euforie

Nejlepší odpověď
zjentek

Z jakého pohledu? Odkud? Já odletěl do US, bo jejich dolar byl 40 kaček… vůbec netuším, co se dělo na př. v ČRdeli 🤷‍♂️

Z pohledu za louží to zde bylo jen další „Rumunsko“. Čeští politici v Americe platili na recepcích hotelů cash, bo neměli „plastik“. Takto se tou dobou ve státech chovala jedině mafie, nikdo jiný. Nějaký Gott byl noname persona, o vládních tajtrlících nemluvě. Od svého návratu r. 2001 dosud vlastně 22 let nechápu důležitost českého ovčana, neleze mně do palice. Zato velice dobře chápu Unii a PROČ jí typický Čech leze do zadnice.

Další odpovědi
paul1

Konec vlády jedné strany.

kazimir1985

Klaus, Kožený, Krejčíř

plebs

Zeptal jsem se pamětníka, slibotechny, zlodějny a výroba turbozbohatlíků

Kajoch

Naděje, rozkrádání,…zkla­mání