Brozma

Jak byste se v této situaci zachovali: Zhasnutí motorů Boeing 737 za letu.

Představte si následující věc: Letíte s Boeingem 737 vybaveným APU jednotkou a náhle zhasnou motory a zastaví se. Pokusíte se motory nahodit znovu ale dojde k horkému startu a motory se seškvaří takž už nejdou nahodit. Ztrácíte výšku i rychlost. Jak byste se zachovali v této situaci?
Hlasujte v anketě a svoji volbu mi vysvětlete.

Pro ty z vás kteří neví co to je APU jednotka mám zde odkaz na anglickou Wikipedii- http://en.wiki­pedia.org/wiki/Au­xiliary_power_u­nit

Já sám bych nastartoval APU jednotku ohlásil mayday a přistál.
Doplňuji:
V této situaci byste byli piloti tohoto Boeingu 737.

Odpovědi
led

Reagoval bych jinak.

Pri hre simulátor Boeing 737 je to jednoduché, dala by som pauzu, nalistovala manuál, odstranila závadu a pohodlne pristála. Ak by sa mi to nepodarilo, tesne pred dopadom vypnem zhnusene hru a počítač.
V reále tento problém nemám, nechám to na skúsenejších a trénovaných odborníkov.
Jačať viem dobre a hlasno, ale v takomto prípadne panika nepomáha…
Doplňuji:
Zjavne sledujete seriál letecké katastrofy, kde bol tento prípad opisovaný.

shadow vj

Nastartoval bych APU ohlásil Mayday a přistál.

přistál bych a evakuoval letadlo.

vlastait

Reagoval bych jinak.

poděkovala bych cestujícím , že si na svém posledním letu vybrali naši leteckou společnost ,jménem veškerého personálu , personálu bych poděkovala za dobrou spolupráci a co nejrychleji vyhledala padák

Reagoval bych jinak.