Alešek Fialů

Jak byste se cítili, kdybyste si oblíbili nějaký dětský animák, podle nějž by se jmenoval a proslavil nějaký youtuber?

Jak byste se cítili, kdybyste si oblíbili nějaký dětský animák nebo postavu, podle které by se nějaký youtuber pojmenoval, proslavil se a neměl s ní nic společného?

Odpovědi
seraphico

Úplně normálně. Vůbec by mě to netrápilo.

zjentek

Kdybych dílo toho Ytubera neměl rád, mohl by mně pokazit celou radost z animáku. );

Doufám, že existují autorský práva a něco podobnýho nelze. Taky se kdokoli nemůže přejmenovat na Emanuel Motýl.

elkon

Podobné hlouposti mě nezajímají.