dust8

Jak byste se asi cítili, pokud byste uběhli maraton?

Odpovědi
Justin1

Asi na padnutí, ale už mnohem dřív než po těch 42 kilometrech.

Rokio

Extrémně vyčerpaně.

Mr. Marek

Motivovaný, dal bych ho znovu. ;)

zjentek

Zažil jsem to. Nic zvláštního. Když jsem zdolal cca 3.800 schodů k starobylému chrámu někde v indickém pohoří, cítil jsem se mnohem lépe.

Kelt

Maraton jsem zdolal tuším 6 x. Je to pěkný pocit, že jsem to dokázal a překonal sám sebe. I když výkon nic moc.

marci1

Jako Feidippidés. Unaveně, vyčerpaně. Ale doufám, že by mě nepotkal stejný osud. Ale jak říká Emil Zátopek: Pták létá, ryba plave a člověk běhá. 🙂

Arne1

pokud bych se vůbec cejtil, tak leda jako mrtvola

elkon

Trénovaný člověk to většinou nijak zvlášť neprožívá, pokud neběží na čas.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.