jirka F

Jak byste reagovali, pokud byste se ocitli v této situaci (viz popis)?

V klidu jdete (5km) lesem za zpěvu ptáků. Na konci cesty po pěti kilometrech zjistíte, že jste na něco zapomněl/a, takže musíte nazpátek těch 5 km. Jaká procentní pravděpodobnost je, že se na místě usadíte, a jaká procentní pravděpodobnost je, že se vrátíte, abyste chybu napravili?

Nejlepší odpověď
Kelt

To nejde definovat matematicky, protože záleží na tom, jak danou věc potřebuji a jak je pro mne důležitá. Je rozdíl, zda jsem zapomněl léky, které životně potřebuji, nebo telefon, kde budu mít případný záznam o hovoru. Taky záleží, zda jdu sám, nebo s někým. To, že se usadím, vlastně není řešení.

Další odpovědi
zjentek

Tak pokud jsem si zapoměl underhozy, tak to „už dojdu“. Ovšem jestli jsem si zamomenul roušku tak TVL to je hodně zlé a samozřejmě jsem v tu chvíli považován za totálně nezodpovědného občana, s tím musím počítat, i kdybych se chvatem vracel!