Reganois

Jak byste reagovali, kdyby celý týden zde nepadla jediná otázka, jediná odpověď?

Byli byste tu sami.

Nejlepší odpověď
Malvína

Přežila bych to. Ale našla jsem si zde známé, řekněme, tak bych tuto situaci s nimi poreferovala. Co si o tom myslí. 🙂

Další odpovědi
Ametyst

Nejdřív bych zůstala v klidu, že se po dobu mé nepřítomnosti nic zásadního nestalo.:-) Potom bych o tom přemýšlela a konspirovala o cenzuře, která je víc a víc všudypřítomná.

Kelt

Tak by někdo nějakou otázku napsal. To je stejně pravděpodobné chodit po náměstí a nikoho nepotkat.

Kepler

Myslel bych si, že tenhle web zkolaboval.

zjentek

Stesk. Bylo by to smutné, jako obdobná „samota“ kdekoli jinde. Podobný stesk/smutek jako při pohledu na opuštěné hnízdo, mraveniště…

Dochy

Asi bych psal adminovi mejla ať to opraví/nechá opravit 😉

Drap

Neodpovídal bych! Co by kdyby jsou vždy jen spekulace a většinou i nesmysly

marci1

Nereagovala bych, pomyslela bych si, že nás někdo „hacknul“. 🙂

Lgee

Nepravděpodobné, přesto je to možné! ale šance je pouze 0,00000021115­15549974%

xiperio

nic

paul1

Chybělo by mi to, mám už takový rituál k ranní a odpolední kávě + odpovedi.cz.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.