Lukas27

Jak byste doporučily sledovat díly Star Wars? Podle datumů vydání?

Odpovědi
Disraeli

Nikoli, podle označeení epizod. I až IX. Dějově a časově (v ději) to navazuje.
Mě osobně bavily jen ty „středně“ staré (1999–2005), čili epizoda I až III, dějově, efektově, bitvy, postavy, za mě top. Staré se mi moc nelíbily (epizoda IV až VI), nejen kvůli starým efektům – to by se u starých filmů dá opominout, ale nevím… moc mě to celkově neuchvátilo, včetně postav a příbehu. No a ty nové… takové nesmyslné a hloupé. Asi nejhoší, podívat se na ně dá, ale…
Opakovaně se dívám jen na epizodu I, II a III, protože ty mě opravdu bavily.

_Bůh_

Podle čísel epizod – od I. do VI.
Nová trilogie za nic nestojí, tu můžeš opomenout.
Prý je ale dobrý seriál Mandalorian.