fcoop

Jak byste dopadli – jako pořadatelé mezinárodní sport. soutěže?

Občas se stane – vyjimečně – že pořadatel poplete státní vlajku a je z toho trapas.

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2011/12/0­2/znate-vlajky-zemi-sveta-otestujte-se/#utm_medium=wid­get&utm_source=cen­trumHP

Nejlepší odpověď
anonym

14 správně.

Další odpovědi
annas

Nepoplete se jen státní vlajka, ale i hymna.
Slovinsko se zaměňuje se Slovenskem – dokonce se zmýlil i bývalý prezident Bush.

Záměna litevské či lotyšské vlajky a hymny při fotnalovém utkání…

Jak je možné, že určití činitelé nemají elementární znalosti angličtiny a komolí názvy. Tím dojde k záměně třeba i státních symbolů … opravdu trapas… kéž by byl jen ojedinělý!!!

Doplňuji:
Některé vlajky jsem znala, jiné odhadla. Proto bych si je při vítězství v jakékoliv soutěži pořádně zkontrolovala.

anti-talent

Vlajky mě vždy bavili, už od školy, popletl jsem jen Austrálii, dal jsem Nový Zéland.

WeeBear

Stejně jako jami155, 14 správně..

Drap

18 z dvaceti, myslím že to jde, ale mezery tam jsou a některé jsem musel hádat

fcoop

Dobře----------slibuji,že nikdy nebudu pořádat žádnou mez. soutěž.