Kelt

Jak by se vám líbilo, kdyby mluvila zvířata a všichni živočichové?

Bylo by to zajímavé, že. Vrabci by štěbetali: To je ta Martina, minulý týden byla s Petrem v kině a teď chodí s Ludvíkem. Nebo psi by si povídali : Ta naše Jana je tak hloupá, pořád mi kupuje suchary a chodí se mnou do města, ale nenechá mne ani proběhnout po zahradě. A možná, že by sýkorky řekly, ten Franta nám dává do krmítka vždy dobré zrní, tak mu ukážeme lesní jezírko, kde se koupe večer Nikola. Jistě, fantazie, ale i zvířata mezi sebou komunikují, a využívají všechny smysly a některé mají dokonalejší než my lidé. Ve zvuku velryb a delfínů je více informací než v lidské řeči. Co myslíte, bylo by dobré toto zkoumat, nebo je to zatím třináctá komnata? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ale voni už mluví, to jen my jim nerozumíme !!!

Další odpovědi
Kepler

Proboha, jen to ne! Už tak si musíme vyslechnout spoustu blbých keců.

FlAsh_7

To by bylo nadávek ze strany zvířat…

Edison

To by byl průůůůůser! To bychom se divili!

ivzez

Kdyby mluvila zvířata, přibyla taková spousta
informací, že bychom se v nich utopili.

Pozor, zvířata mají jiné zájmy než drbat lidi.

K „informacím o Martině a Ludvíkovi“ by se hodily
domovní důvěrnice. Nechtěl byste je zase zavést?