kajak98

Jak by reagovaly USA, kdyby členské země NATO v Evropě napadlo 200 balónů rozprašujících nějaké smrtící svinstvo?

Nepřítel, který by tyto smrtící balóny vyslal, by byl „vychytralý“, vyslal by je z nějaké oblasti ve válkou zmítané Sýrii a záměrně by na ně namaloval znaky Islámského státu a jedinou členskou zemí NATO, kterou by při svém podlém útoku vynechal, by bylo Turecko.

Odpovědi
Drap

Balony létají tam, kam jde vítr a ne tam kam chceš.

Ametyst

Rozhodně by to byla pro USA vítaná záminka pro vybudování ještě více vojenských základen v Evropě.

zjentek

V takovémto konkrétním případě by to BEZPOCHYBY byly balóny USA a jak by reagovaly? Na to se podívej do blízké minulosti, třeba na UA, ať nechodíš daleko.

Mimochodem, v USA konzum definitivně končí. Už není komu nabízet, obyvatelé stanových měst jsou nečekaně skromní>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BjlNSGbOR­sg (Fiala s Pavlem jsou fajn chlapi, konzum je zlý a oni nás po vzoru USA prozíravě vedou cestou skromnosti okolo konzumu, bo jejich systém přebírají, sláva. Jen zlé a špinavé Indie s Čínou nám to všechno kazí chjo… chceme americkou čistotu a laskavost)

Ametyst

Drap: " Po šestihodinovém letu na Brusel jsme přistáli ve Varšavě." 🙂

Drap

Tak to nebyla úchylka ještě tak velká. Určitě jste ale nestartovali někde z Arabské pouště.