Usoman

Jak by obyčejný člověk mohl zabránit 11. září, pokud by se mohl vrátit strojem času, ale maximálně 1 den před útoky?

Zcela hypoteticky, avšak zcela vážně. Konkrétně na World Trade Center.

Nejlepší odpověď
quentos

To by se musel vydat přímo do Kongresu nebo kde ten „teroristický útok“ domlouvali a vysvětlit těm pakům, že ty tisíce lidí, které hodlají zabít kvůli hořícímu státnímu dluhu, za to nemůžou a že to je zavrženíhodná šílenost, obzvlášť v „nejvyspělejším státu světa“.

Další odpovědi
Edison

Zastřelit tenoristy ještě před příchodem na letiště? Ale nemyslíš, že by se budoucnost pak vydala úplně jiným, netušeným směrem, který by mohl klidně skončit úplně jinou a podstatně větší katastrofou? Zásahy do minulosti jsou z pohledu naší současnosti NEPŘIJATELNÉ!

Kepler

Uzavřít vzdušný prostor nad USA pod hrozbou sestřelení každého letadla, které jej naruší. Rusáci s tím neměli problém, stačilo se s civilním boeningem přiblížit ke Kamčatce…Ovšem obyčejný člověk, ani americký prezident, by nic takového prosadit nedokázal. Na to by musel být sovětský systém.

JáJsemKarel!

Edison: Otázka se ptá na obyčejného člověka. Má obyčejný člověk střelnou zbraň?

Edison

U nás ano a v některých státech USA i ten neobyčejný, žáno… 😁

Usoman

Navíc odlétali z několik letišť.

Edison

Taky se vás může domluvit příslušný počet, neasi… 😁 Jedno vymýšlíš a jiné naprosto opomíjíš… I to nejjednodušší.. Být Tebou, raději se na to vykašli… 😁