Miroslavst

Jak by mě dali dohromady?

Zajímalo by mě, jakým způsobem by mě dali dohromady na chirurgii, protože by mě přivezli se zlomeninami všech končetin, včetně zlomeniny páteře a zamotáním všech končetin dohromady?
http://www.you­tube.com/watch?v=PkfGOH­Hn54E&feature=re­lated

Odpovědi
Michal

Vás postupně.Nutně by musela proběhnout kontrola močopohlavních orgánů,aby se vědělo jakou sestru Vám přidělit.
Na rehabilitaci by jste dostal kočičku,aby jste se uzdravil a mohl jí t do té spermabanky,i když Vás zatím úřednice odmítají.Ale raději zůstaňte zdráv.Michal

led

…zabudli ste dopísať ešte krčné stavce a stav obsahu dutiny lebečnej. V prípade negatívneho výsledku musia ísť do vedľajšej budovy s názvom Patológia.

BIGFOOT

Miroslavste rozhodně by tě neoperovali.Koukli by se a řekli: ten má dost! A zavolali by faráře. BIGFOOT