poa.li

Jak by jste zareagovali, kdyby jste se ocitli v prázdné místnosti se svou naprosto přesnou kopií (sami „dva“)? Děkuji…

Nejlepší odpověď
anonym

nadiktovala bych jí co všechno má udělat,vyřídit,za­řídit a šla si odpočinout

Další odpovědi
Miroslavst

Tak to nevím, ale jak bych sebe přesvědčil že já jsem já a ne on to nevím :D
Ale byl by to asi šok.

hanulka11

asi bychom si pěkně popovídaly /protože jsme tedy ženy/
už mi řeklo víc lidí ,že mám dvojnici, tak by mě to nevyvedlo z míry

Mousinek

Nijak protože věřím že se to nestane :o)

Mili @

NO, tak mě by se to asi nelíbilo, potkat svého KLONA nebo něco takového.....
:-///