Michal Kole

Jak by jste reagovali, kdyby Vám Vaše 16 letý syn přišel domů a řekl „Mámi, tati, průser, moje holka je těhotná?“

Nejlepší odpověď
mojitek

No to je průšvih synku! A kdo je tatínek???

Další odpovědi
Drap

,První asi co bych řekl , to se tady nedá napsat, a to druhé ? Asi aby ji přivedl ukázat

anonym

Syn má dnes 38, ale když měl těch 16, tak přijel z internátu se slečnou a chtěl se každopádně „ženit“, protože holka byla „chudák a neměla se kam podít“.Byly to pěkné nervy vysvětlit mu, co vidíme my rodiče, a otevřít mu oči. Kupodivu „prozření“ přišlo velice rychle, stačil na to týden, kdy tu „chuděru“ nachytal totálně opilou mezi bandou pochybných pobudů.
Pak už se ženil až v 28 a vše bylo v pohodě.
Kdyby ovšem přišel už v těch 16 s takovým nadělením, tak bych se asi musela jít „rozdýchat ven“ a potom bych se snažila situaci vyřešit tak, že bych zjistila, co s těhotenstvím hodlají mladí dělat, co na to říkají rodiče té slečny a každopádně bych se snažila vše vyřešit pokud možno v klidu. Se svatbou bych ale rozhodně nesouhlasila dříve než v 18.

FOX.IK

„Delas si pr.el?“

Efchen

Nejdřív asi: To má být vtip? Pak bych se na tu větu zeptala asi ještě tak 5× a kdyby to i nadál vypadalo jako pravda,tak bych mu asi položila otázku co s tím jako hodlá dělat a co čeká,že na to řeknu já…

aramah

V šestnácti moji kluci věděli co a jak, tak jsem byla v klidu.
Jen nezodpovědní mladí lidé by dopadli tak jak píšeš.

arygnoc

Dobre ti tak.

Našťastie sa to nestalo.

venkovan

Dítě (vnuk, vnučka) by bylo pohrobek.

anonym

Neviem, môj syn cez toto obdobie preniesol akosi bez nehody a straty kvetinky.
Ale vzhľadom na môj realizmus, asi by som sa opýtala „dlho?“