Avatar uživatele
Michal Kole

Jak by jste reagovali, kdyby Vám Vaše 16 letý syn přišel domů a řekl „Mámi, tati, průser, moje holka je těhotná?“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4340 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

No to je průšvih synku! A kdo je tatínek???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

,První asi co bych řekl , to se tady nedá napsat, a to druhé ? Asi aby ji přivedl ukázat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Syn má dnes 38, ale když měl těch 16, tak přijel z internátu se slečnou a chtěl se každopádně „ženit“, protože holka byla „chudák a neměla se kam podít“.Byly to pěkné nervy vysvětlit mu, co vidíme my rodiče, a otevřít mu oči. Kupodivu „prozření“ přišlo velice rychle, stačil na to týden, kdy tu „chuděru“ nachytal totálně opilou mezi bandou pochybných pobudů.
Pak už se ženil až v 28 a vše bylo v pohodě.
Kdyby ovšem přišel už v těch 16 s takovým nadělením, tak bych se asi musela jít „rozdýchat ven“ a potom bych se snažila situaci vyřešit tak, že bych zjistila, co s těhotenstvím hodlají mladí dělat, co na to říkají rodiče té slečny a každopádně bych se snažila vše vyřešit pokud možno v klidu. Se svatbou bych ale rozhodně nesouhlasila dříve než v 18.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOX.IK

„Delas si pr.el?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Efchen

Nejdřív asi: To má být vtip? Pak bych se na tu větu zeptala asi ještě tak 5× a kdyby to i nadál vypadalo jako pravda,tak bych mu asi položila otázku co s tím jako hodlá dělat a co čeká,že na to řeknu já…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

V šestnácti moji kluci věděli co a jak, tak jsem byla v klidu.
Jen nezodpovědní mladí lidé by dopadli tak jak píšeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Dobre ti tak.

Našťastie sa to nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dítě (vnuk, vnučka) by bylo pohrobek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neviem, môj syn cez toto obdobie preniesol akosi bez nehody a straty kvetinky.
Ale vzhľadom na môj realizmus, asi by som sa opýtala „dlho?“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek