TheThink

Jak budu vysoký?

Je mi 15 a za půl roku mi bude 16 a jsem vysoký asi 173cm. Táta je vysoký 178cm a když mu bylo jako mně měl asi 170cm, Máma je vysoká 167 a když jí bylo jako mně byla stejně vysoká. Tak by mně zajímalo jestli budu aspoň 175cm vysoký.

Nejlepší odpověď
Drap

Dá se předpokládat, že to bude ještě o kousek víc, než 175

Další odpovědi
anonym

no keď sa nezačneš venovať cigaretám, alkoholu, tráve a podobne, je ľahko možné, že nad 180 to dotiahneš.
Chce to relatívne zdravú stravu (čo nie je fast food), trocha pohybu (i v prírode).
Rodinné dispozície by tomu nasvedčovali.
Jedov máš okolo seba dosť, takže nehul, nevystavuj sa rizikám nákazy (tetovavenie, pírsing a podobné zohavenia, neviazaný sex. …) a máš to vyhraté.

ManInBlack

To je až druhořadý problém! Spíš začněte řešit, proč se tvoje matka zmenšuje :O.

huxa

Neviděl bych to tak černě jako kri kri. Mě osobně kouření pomohlo k houževnaté postavě a i docela vyšší. U tebe se hraje na centimetry, takže bych doporučil, abys co nejvíce ležel a raději šel spát už o osmi než o desíti (čím déle ležíš, tím se ti obratle od sebe dále vzdalují a tím jsi delší)