beer

Jak budete reagovat na dnešní svátek? 19.11. – Světový den hajzlíků – pardon, toalet ))

Jasně, smyslem je připomenout, že .. http://www.roz­vojovka.cz/sve­tovy-den-toalet_223_886.htm
Ale co dál? Si to lidi přečtou (možná!!!) a tím to končí. Nebo snad někdo z nich pošle někam peníze na nákup? Nějak nechápu smysl.
Doplňuji:
Já to do zábavy nedal…))

Nejlepší odpověď
tuCZek

Sákra!
To jako mezinárodní den můžů má stejné datum jako Světový den hajzlíků?
To musela vymyslet nějaká ženská :o)

Další odpovědi
hanny 2

Takže 19.11. je světový den mužů a hajzlíků? To zní dobře!!!

Kai

Tyto světové dny nijak nesleduji. Ani neřeším.
Jedině takové ty pro mě důležité, jako je světový den jazyků :)..
Co se týče odkazu, tak si myslím, že málo lidí si to přečte a ještě míň pošle nějaké peníze.

www

Nevím, proč jsi to dal do zábavy, ono to totiž ve skutečnosti zábavné není.
Tyto světové dny záměrně vznikají převážně na popud rádoby důvěryhodných organizací, které pak díky uznání světového dne, pod jeho záminkou, získávají peníze ve svůj prospěch.
Internet

briketka10

muži? a hajzlíky? budeme šetřit vodou, nemýt nádobí a nesplachovat..