tom.novak90

Jak bude reagovat organismus člověka, který již prodělal koronavirus, když mu píchnou vakcínu proti covid-19?

Nevyhodí vám náhodou vaše imunita varovnou tabulku „VAROVÁNÍ!!! Instalace neoriginálního FW!!! Provádíte operace na vlastní nebezpečí!!! Důrazně upozorňujeme, že i v případě použití originálních FW máte možnost pouze upgrade firmwaru!!!“

Odpovědi
Pepa25

Další troll?
Milionům lidí na celém světě byly s odstupem po prodělání covidu aplikována vakcína bez jakýchkoliv problém. Doporučovalo se očkování po 3–6 měsících po prodělání.

Zdroj: https://www.nzip­.cz/clanek/1287-covid-19-posilujici-davka-po-prodelani-onemocneni

elkon

To se ptej odborníků, ne zde. Zde to budou jen hloupé výlevy a dezinformace.

Ametyst

Když se medicíně něco nepovede, řekne, že Každý pacient je jiný. 😁

tom.novak90

Pepa25: Pokud si prodělal infekci kmenem viru, který je mladší než vakcína „projektovaná“ z kmene staršího viru pak vlastně děláš v počítačové hantýrce downgrade a navíc neoficiálním firmwarem, protože vakcína neobsahuje všechny části kódu. Jinak studie působení vakcíny na lidský organismus po 10 letech už existuje nebo budeš troll nakonec ty sám?

Dochy

Hele, jestli chceš pokecat, tak od toho jsou jiné servry. Sice nevím o žádném, který by seriozně motal dohromady Windows bordel s imunitním systémem člověka, ale když se budeš snažit, určitě takový najdeš.

Tvá domněka „pak vlastně děláš v počítačové hantýrce downgrade“ je mimo, protože z hlediska imunity nejsou viry verzované inkrementálně, zkrátka jsou různé kmeny, které mají menší či větší míru příbuznosti (podobnosti)

tom.novak90

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/koronavirus-jak-dlouho-jeste-evoluce-koronaviru-odkryva-prekvapivou-hru-208318

Dochy

A tím chceš říct co? Jestli nám tady v diskusi chceš něco sdělit, tak nám to sděl. Ideálně „jasně, stručně, výstižně“. Odkazy na články mně nezajímaj, nemám čas číst něco, co mi nic nedá.