Kepler

Jak bojujete doma proti mouchám a muškám?

Poslední dobou se ke mně nastěhovaly v nebývalém množství a biolit mi došel. Zvlášť ty mouchy domácí jsou dotěrné. Nepochybuju o tom, že podobná otázka tady už byla, ale mně zajímá zkušenost každého účastníka, vč. těch nových.

Nejlepší odpověď
WhiteCrow

Stačí dát pavoukům zelenou :D

Další odpovědi
Altair-AC

Já doslova bojuju na chalupě .Tam jich je jak nasr*no ,takže si hraju na zabijáka .Vemu plácačky ,každou do jedné ruky a hraju si na kungfu bojovníka .Docela mě to i baví …

RyuzakiKate

Mám masožravky :)

marci1

Mouchy: doma neznám-sítě na oknech. 🙂
Mušky: nepřelévat květiny v květináčích, nemít na stole dlouhodobě ovoce a co nejrychleji vysypávat odpadky. 🙂

Emefej

Nemám líné pavouky.

Kepler

Díky za rady, ale žádnou Adélu mít doma mít nemůžu. Dokonce netoužím ani po žádné jiné kytce. Při mé péči jako singla by asi brzy uhynuly ☹ Síť v oknech mít taky nemůžu, protože musím jako kuřák větrat nepřetržitě a sice přes výklopnou větračku.

Kepler

kapitán: já si už připadám jako masový vrah, už jsem i použil smeták k odklizení mrtvol. Zatím jsem mimo chemických útoků použil jen utěrkovou metodu. Všechno marné.

RyuzakiKate

Všechny mušky se mi lepí na rosnatku kapskou. Vedle mám ještě mucholapku a láčkovku, ale jelikož téhle potravy pomalu ubývá, tak láčky usychají a na jaře zas budou nové. Ty dvě první zmíněné jsou sice maličké, ale účinné, pokud bys měl zájem, můžu poslat foto s nalepenejma muškama :)
Anebo si pořiď žábu :)