Herek

Jak blogovat?

Jak mám začít blogovat zadarmo?

Odpovědi
anonym

Freehosting pro webdewelopera, či free blogový „tvořič“. (klikací akce pro čiré usery) Tak jako tak – už jen proto, jak se ptáš nepředpokládám, žebys měl již sepsané nějaké články. Bez toho nemá smysl blog zakládat. Když tam nic nebude, nikdo tam nepůjde. Když tam budeš syslit po měsíci jeden článek, bude to propadák… Pokud vůbec máš mít šanci, musíš si vytvořit zázemí, které po prvních přečteních naláká lidi. A to nemůže dělat člověk který by chtěl blogovat, avšak člověk, kterížto na to má… Takoví musí umět psát – a musí mít znalosti o tom, o čem píší. Jinak jen ztratíš kus života v ničem… A pokud si myslíš, že stačí povrchová znalsot – na tu vyplácáš jeden článek – a dál? Dál nic…

www

Především si musíš založit blog zdarma a pak mít nápady pro jeho náplň.
Blogy zdarma ve zdroji:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Blog+­zdarma&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Nevíteto?

Založ si třeba blog na www.blog.cz 🙂, když jsem mívala já (asi před pěti lety) bylo to zadarmo a asi ještě je.