Jak bez vynaložení finančních prostředků maximalizovat návštěvnost webu okockach.info?

Nejlepší odpověď
anonym

zajímavým obsahem na který budou lidé sami odkazovat a doporučovat

vas web zdarma indexuji vyhledavace takze kdyz nekdo bude hledat tema o kterem pojednavaji vase stranky pravdepodobne se na ne take dostane.

//

muzete na svuj web umistit socialni plugin facebooku

pro inspiraci zkuste zajit na http://rybicky.net/

Další odpovědi
Terryle

Taky se hodí „spřátelení“ s tematicky podobnými stránkami – udělat si zajímavou ikonku fungující jako odkaz a navrhnout majitelům jináých stránek „výměnu“ ikon a odkazů. Počítají to vyhledavače a především tím získáte reklamu na jiných stránkách, kam chodí lidi, které zajímá vaše téma – a proto je větší šance, že je odkaz zaujme…