Avatar uživatele
FlAsh_7

Jak až moc levné věci si kupujete? Jaká je v tomto ohledu Vaše hranice?

Samozřejmě, že jak u čeho. Můžete uvést konkretní specifický případ.

Zajímavá 0 před 1018 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Já se celý život držím starého dobrého „nejsem tak bohatý, abych kupoval laciné věci“. A proto vždy zlatá střední cesta. Ten citát je dost známý, není potřeba jeho vysvětlení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Nežli nakupovat levně je mnohem rozumnější nenakupovat vůbec. Já se toho držím. Kdyby bylo po mém a lidé se chovali jako já, tak například čeští Vietnamci by brzy vyhynuli bídou atd… Vím, kruté…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nikdy nešetřím na jídle a na oblečení. Pokud je něco ve slevě, hodně dobře si to prohlédnu a mám přehled, co lze ještě požít i po expiraci. Nejsem ale magor, co by platil jen za značku, která určuje nějaký společenský status, vůbec se mi třeba nelíbí obří nápisy Calvin Klein, Michael Kors apod. přes celej hadr, mnohdy nekvalitní. Nyní se snažím už odhadnout i díky složení materiálu, jak se to bude chovat a jak dlouho to vydrží a kde to výrobce ošidil. A co se týče elektroniky, prvně to konzultuju s někým zkušeným a projedu dostatečné množství recenzí. Nikdy bych si nic nekoupila na AliExpressu a podobně, rozhodně nepodporuju dětskou a špatně placenou práci, jde mi o to, abych nehromadila, ale měla kvalitní věci. Dneska je to čím dál těžší, když toho všemožní výrobci chrlí tolik, ale kdo chce, tak se vyzná i v týhle džungli :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek