Bilas9

Jak animovat část slova(písmeno) v powerpontu 2010

potřebuju zjistit jak v powerpointu 2010 animovat jednotlivá slova, písmena.Když označím např. půl slova, tak se mi animuje celý řádek… chci docílit aby se mi sám spusil třeba začátek slova a po dalším kliknutí myši se pustil konec slova

Odpovědi
Alesh

Tak dej každou část do vlastního textového pole.

Bilas9

to mě napadlo ale dávat pulku slova do jednoho a pulku do druhého pole je nesmysl…

Alesh

no jo, ale musíš jít po objektech a tím je textové pole, ale písmena v něm nikoli