Popita

Jak aktualizovat IPad 2?

Ipad 2 hlásí “Vas software je aktuální, iOS 9.3.5”. Jenze nejnovější aktualizace co ma byt je iOS 12.1.2! nevim jak stáhnout nejnovější, kdyz si IPad mysli, ze ma nejnovější Software… Nevíte jak ho muzu aktualizovat.??? ..:/ zkoušela jsem to normalne v nastavení i pres ITunes.. a nikde mi nedávají moznost aktualizaci..

Odpovědi
Edison

Já našel aktualizaci na MAC v appstore. Taky jsem čekal, nakonec jsem to udělal ručně.

Taky v Předvolbách systému → Aktualizace software.

Petr1491

V nastavení musí být položka aktualizace. U starších zařízeních to ale může trvat déle, než přijde aktualizace…