Wyruz

Jak a kde si najít holku na nezávazný sex?

Zdravím, mohli by jste mi poradit kde hledat holku na nezávazný sex? Skoro všechny online seznamky na sex jsou placené, znáte nějakou zdarma?

Odpovědi
Drap

Zajdi si na hlavní nádraží. Tam určitě nějakou najdeš.

Kde žiješ? nic neni zdarma. Musíš alespoň investovat snahu a energii. Snad si nemyslíš, že zde někdo provozuje kuplířství zdarma?.

Edison

Tak seznámit se zdarma můžeš i na ulici. Nebo i ve vykřičenym domě. Ale neexistuje holka, která by za sex nic nechtěla. A za ten „nezávazný“ tuplem…

A existují i specializovaná fóra…

dubraro

Nezávazný sex je zboží. O nabídce zboží informuje reklama.
Hledej tedy v inzertních serverech – Anonce, Avízo, Hyperinzerce…
Tento druh zboží má také své specializované inzertní servery – sex.cz, naprivat.cz, bezpasaka.cz, agama-seznamka.cz…
A také specializované stránky „spotřebitelské“ – masher.cz, svetaci.info…