Elaela

Jak a kde lze záskat poštovní adresu, když znám celé jméno a rodné číslo dotyčného?

Děkuji

Odpovědi
Pepa25

Legálně pouze od něj – nebo pokud je v nějakém veřejném registru (živnostenský rejstřík, katastr nemovitostí apod.).
Nejjednodušší je ten živnosťák – viz odkaz – stačí zadat jméno, příjmení a datum narození. Samozřejmě může mít trvalý pobyt na úřadě.

Zdroj: http://www.rzp­.cz/cgi-bin/aps_cache­WEB.sh?VSS_SER­V=ZVWSBJFND

Mc Merkurion

… no, snad přes nějakou matriku či evidenci, ale to oný GPatd ti moc nepomůže …