charliesheep

Jak a jaký stáhnout hardware k instalaci webkamery?

Ahoj,při instalaci webkamery MEDIATECH MT 4033 EOS PHONIC okénko s textem „Sorry,you have no video capture hardware“.O jaký hardware jde,jak instalaci dokončit? Díky moc za radu.

Nejlepší odpověď
jpau

Hardware je ta kamera. To co ti to napsalo znamená, že ji nemáš. (je správně připojena?)

Jinak hw přenášet přes síť zatím neumíme…

Další odpovědi
beer

Tvoji kamerku neznám. Nevyžadeje ale náhodou stažení ovladačů?
Doplňuji:
Ale normálně by se při zastrčení kamery do USB počítače mělo objevit dialogové okno s možností „Přidat hardware“, nebo podobně. Toto je potřeba potvrdit – souhlasit. Teprve pak bude kamera funkční.