andula

Jak a čím vyhubit krysy v domě?

Nejlepší odpověď
cukrar

Zajistit nejdříve úklid prostorů, pak zakoupíte návnady a jedy dle místních možností.
Krysy nebudou tam, kde je uklizeno.
Tím se nechci nikoho dotknout.

Další odpovědi
hanulka11

Pozvěte si deratizatéry pokud jich máte tolik, jinak existují návnady , které má každá drogerie.

janek66

Vyzkoušel bych třeba Gel na ničení hlodavců.Mám s ním celkem dobré zkušenosti.

Zdroj: http://www.elek­tricke-ohradniky.cz/pasti-mysi-krysy.php

roxy52

U nás ale krysy nejsou.Nejspíš myslíte potkany.Myslím,že se prodává dost přípravku na hubení.

elektrikář

Dají se koupit větší pasti na myši.Používal jsem jako návnadu kus vlašského ořechu jen se musí na past přivázat nití.Nebo granule LANIRAT PG.NEbo něco obdobného mají to v každé drogerii. Nesmí se k nim dostat domácí zvířata.Souedka si otrávila slepice.

andula

Deratizace je poněkud nákladná věc,spíš bych uvitala zda-li s tím má někdo zkušenost,tip na účinný přípravek.Vím že tam jsou,ale kolik nevím a bojím,bojím