Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

Řízení si bůhvíjak neužívám, ale ani při něm netrpím. Prostě normální činnost, občas i otravná. Z nějakého nadšení jsem už vyrostl, teď je pro mě jízda autem způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

Tak normálně,jezdím když mám důvod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

Denní jízdy firemním sice nadšení příliš nepřidá, ale rozhodně ne 0.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Neřídím - nemám ŘP (proč? ještě Vám nebylo 18 nebo prostě nechcete?)

18 mi bylo před bezmála 10 lety, ale jak říkáte, „prostě nechci“. Všude jezdím vlakem a miluju to, a navíc mě v nechuti do řidičáku podpořila jedna věštkyně, prej by to mohlo mít pro mě fatální následky vzhledem k tomu, že mám věčně hlavbu v oblacích, což se při řízení nemůže :{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

Nadšení není nula.Řídím rád,a čím delší cesta,tím lépe.Zatím bez nehod,z vlastní viny.Nezaviněné 2.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Za volantem trpím, bloudím všude a jedu jen je-li to nezbytné.

Chybí mi tam možnost „Jezdim jako hovado“. Zrovna včera jsem málem zapříčinili čelní srážku – samozřejmě ne úmyslně, někdy si říkám že jsem snad nikdy neměla dostat řidičák ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis2-

Neřídím - nemám ŘP (proč? ještě Vám nebylo 18 nebo prostě nechcete?)

Nebudu řídit ani až budu velekj, když vidim kolik se zabije denně lidí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

autem jezdím často, ale nerada tam, kde to neznám a musím se soustředit na cedule :) jinak pohoda… myslím, že jsem zodpovědný řidič, málokdy překračuju rychlost a tak si za sebou občas vozím „vláček“ netrpělivých řidičů, kteří mě pak v 90km předjíždějí, kde to jen jde… z čehož mám někdy hrůzu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Jízda má mít jiskru a švih, předjíždění a brzda - plyn, to je Vaše.

Tak abych zahejbal se skore. Jizda ma mit jiskru a svih a presto jezdim soustredene, rad, v pohode a bezpecne, letita praxe a bez nehod (z vlastni viny)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Za volantem trpím, bloudím všude a jedu jen je-li to nezbytné.

Já jsem pasivní řidič – papíry mám, ale volant jsem nedržela přes šest let. V autoškole jsem si to nezažila, pak na mě doma řvali a já naznala, že to nemám zapotřebí. Než se za volant vrátím (jeslti to někdy bude), budu si muset zaplatit kondiční jízdy v autoškole nebo tak…

Nicméně kdyby šlo někomu o život a byla jsem jediný řidič v dosahu, asi za volant sednu. Ale jinak ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Za volantem trpím, bloudím všude a jedu jen je-li to nezbytné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misa-radilka

Opatrný začátečník.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gnosis

od kazdeho neco :) nezapadam do zadne skatule, takze nevolim nic. zacatecnik (± 20000), nekdy zrbkly, nekdy agresivni, nekdy slusny tak, ze bych nejradsi poustel vsechny pred sebe, nepredjizdim kdyz to neni traktor nebo povoz s konmi. ale jizdu autem si uzivam pokazde. vychutnavam si kazdy kilometr. obcas i stylem brzda – plyn :)

před 4614 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek