baghira

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

Řízení si bůhvíjak neužívám, ale ani při něm netrpím. Prostě normální činnost, občas i otravná. Z nějakého nadšení jsem už vyrostl, teď je pro mě jízda autem způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B.

Další odpovědi
dědapetr

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

Tak normálně,jezdím když mám důvod.

anonym

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

Denní jízdy firemním sice nadšení příliš nepřidá, ale rozhodně ne 0.

quentos

Neřídím - nemám ŘP (proč? ještě Vám nebylo 18 nebo prostě nechcete?)

18 mi bylo před bezmála 10 lety, ale jak říkáte, „prostě nechci“. Všude jezdím vlakem a miluju to, a navíc mě v nechuti do řidičáku podpořila jedna věštkyně, prej by to mohlo mít pro mě fatální následky vzhledem k tomu, že mám věčně hlavbu v oblacích, což se při řízení nemůže :{))>

tom004

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

Nadšení není nula.Řídím rád,a čím delší cesta,tím lépe.Zatím bez nehod,z vlastní viny.Nezaviněné 2.

Syd

Za volantem trpím, bloudím všude a jedu jen je-li to nezbytné.

Chybí mi tam možnost „Jezdim jako hovado“. Zrovna včera jsem málem zapříčinili čelní srážku – samozřejmě ne úmyslně, někdy si říkám že jsem snad nikdy neměla dostat řidičák ☹

vivatis2-

Neřídím - nemám ŘP (proč? ještě Vám nebylo 18 nebo prostě nechcete?)

Nebudu řídit ani až budu velekj, když vidim kolik se zabije denně lidí!

pokazdejinak

Soustředění, bez nehod, letitá praxe, nadšení nula.

autem jezdím často, ale nerada tam, kde to neznám a musím se soustředit na cedule :) jinak pohoda… myslím, že jsem zodpovědný řidič, málokdy překračuju rychlost a tak si za sebou občas vozím „vláček“ netrpělivých řidičů, kteří mě pak v 90km předjíždějí, kde to jen jde… z čehož mám někdy hrůzu

casey

Jízda má mít jiskru a švih, předjíždění a brzda - plyn, to je Vaše.

Tak abych zahejbal se skore. Jizda ma mit jiskru a svih a presto jezdim soustredene, rad, v pohode a bezpecne, letita praxe a bez nehod (z vlastni viny)

Terryle

Za volantem trpím, bloudím všude a jedu jen je-li to nezbytné.

Já jsem pasivní řidič – papíry mám, ale volant jsem nedržela přes šest let. V autoškole jsem si to nezažila, pak na mě doma řvali a já naznala, že to nemám zapotřebí. Než se za volant vrátím (jeslti to někdy bude), budu si muset zaplatit kondiční jízdy v autoškole nebo tak…

Nicméně kdyby šlo někomu o život a byla jsem jediný řidič v dosahu, asi za volant sednu. Ale jinak ne.

Jikra

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

hanulka11

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

Katusa

Za volantem trpím, bloudím všude a jedu jen je-li to nezbytné.

GM

Řídíte rádi, v pohodě a bezpečně.

misa-radilka

Opatrný začátečník.

gnosis

od kazdeho neco :) nezapadam do zadne skatule, takze nevolim nic. zacatecnik (± 20000), nekdy zrbkly, nekdy agresivni, nekdy slusny tak, ze bych nejradsi poustel vsechny pred sebe, nepredjizdim kdyz to neni traktor nebo povoz s konmi. ale jizdu autem si uzivam pokazde. vychutnavam si kazdy kilometr. obcas i stylem brzda – plyn :)