Ja mam take jednu otazku ke kolu. : 🙂

Najezdeno tedy opravdu moc nemam … vcera jsem ale jela z prudkeho kopce … a nevedela jsem , jakou brzdou brzdit. Predni , zadni … nebo obema ? Brzdila jsem obema a jeste nohama … 🙂 -iv.

Nejlepší odpověď
Deli

Hlavně, žes to ubrzdila 🙂
Zadní je bezpečnější, při brzdění pouze přední může mít kolo snahu jít do smyku.
Tady bylo na místě brzdit oběma – tedy HLAVNĚ zadní – a přidat přední.

Další odpovědi
dědapetr

Brzdí se zadní a přední se přibržďuje,ale s citem jinak to má špatné následky.

anonym

Jéjej,od dětství jsem slyšela,že přední nee,že bych nemusela dopadnout dobře-ještě píšete,tak to jste ok!Příště raději zadní nebo ještě lépe,jízda po rovině,tam jsem si i já jistá!Sportu zdar a cyklistice zvlášť!

hanulka11

Z kopečka zadní ,jinak bys mohla pěkně přelítnout a rozbít si kokos -hihi přední jen když dojíždíš do „cíle“
Hodně bezpečných km.