Avatar uživatele
anonym

Já mám novu ráda, ale lidé o ni říkají, že si vymýšlí ve zprávách, je to pravda?

Nebo co je na nově špatného? Dneska jsem objevila tenhle článek, myslíte si, že je to pravda? mě to docela děsí. Ale já jsem člověk, co všemu věří, a tak se chci zeptat, jestli je to pravda. V komentářích, pod šlánkem někdo uvádí, že před 5 lety ten článek nova už publikovala jen v trochu jiné verzi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nikdy nevěř všemu, co ti někdo ´říká´ – vždycky se napřed zamysli, proč ti to říká…
😉
Zpravodajství Novy (a Primy) se snaží lidi vyděsit, rozlítostnit atd., protože lidé se zjitřenými emocemi méně uvažují a jsou tak manipulovatelnější.
A spousta zpráv je vlastně maskovanou reklamou – mají za úkol tě přimět něco udělat.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Co máš ráda na Nově?
Nemáš na bulvár ještě dost času?

Žádné zpravodajství u nás není bez chyb,
ale „zpravodajství“ Novy je nejhorší.

Pokud zprávy v televizi, tak snad jen ČT24.

Já zprávy sleduji v internetu, naše zprávy
si doplňuji zahraničními zdroji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fyziq

Všechny zprávy si ještě domýšlí, lidi jsou jak ovce a věří všemu, pak se všichni divý, jakej ten svět je. Místo toho, aby informovali o ukrajině, islámu a dalších důležitých věcěch, tak natočí reportáž, jak pan Novák našel obrovskou houbu nebo pořád s popálenou opičkou Natálkou.. To co dělají romové, to neukazují, protože by to byl rasizmus. A na závěr ne, nevěřím jim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carpediem

Nova má nejhorší zprávy snad ze všech médii, ještě blesk by ji mohl konkurovat:-(((

Když vidím jak ti jejich dotěrní novináři obtěžují oběti trestných činů, tak se mi dělá špatně, hlavně že pachatel má hubu zakrytou:-(((

Jsou to hloupé zprávy plné nepřesností, prostě bulvár.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nova zprávy domýšlí nebo překrucuje.
Domýšlí, to je tím způsobem, že žekne, že nějaký politik řekl to a to, (to řeknou v komentáři před puštěním toho politika) a pak tam dají utržek z jeho rozhovoru, ale ten je tak vytržený z kontextu zprávy, že to vypadá, jako kdyby to doopravdy řekl.
Nebo také dají jen utržek (vystříhnuté jedno, dvě slova) a zpráva má pak úplně jiný význam.
Zkus si někdy poslechnout zprávy na ČT 1 (24) a pak to porovnej se stejnou zprávou, co vysílá Nova a budeš překvapená, jak se obě zprávy liší.
Dále pak Nova rozpitvává zbytečně nějakou událost (vraždu, autonehodu) a ukatují stejné vraždy (autonehody) několik let zpátky, čili zbytečně natahují vysílací čas.
A co je nejhoršího, upozorňují a dávají ukázky, co budou dávat v „Ordinaci“ nebo v „Prásku“, což absolutně nejsou zprávy.A tím vlastně pak vysílají přes dvacátou hodinu kdy na jiných programech začínají hlavní vysílací pořady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nova je bulvár,stejně jako blesk,osobně to nesleduju,zůstaň raději v realitě a sleduj programy v telce,co mají co do sebe a ne Novu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

já se na to nedívám vůbec ale jednou to bylo zaplé jako kulisa a nejvíc sem se musel smát, jak u skoro každé druhé reportáže byl „odněkud“ přímý přenos reportérky aby to v divákovi nabudilo dojem geniálního zpravodajství, které je vždy při všem … pravda je taková, že novináři záměrně zkreslují, nebo třeba dělají vědu z toho co je všeobecně známo anebo taky – já sem technický typ – a nejvíce bludů novináři vypustí pokud vysvětlují něco technického, odbornějšího – protože se v tom sami nevyznají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Já jsem měla NOVU ráda,když začínala.Ale to už dávno není pravda.Lžou a informují nepravdivě.Většinou tu mají všichni pravdu.A pro Meligar99,neřeší se pravopis,nebo překlep,ale otázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karol55

Podle mě hodně informací potlačují a některé si přidávají. Vše přehnaně dramatizují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meligar99

fyziq: divÝ.. To nemúšež mizlet vášně!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek