Avatar uživatele
Sarča

Já bych se chtěla zeptat od kolika let je vhodné vyřezávat znamínka.Jsem teprve v pubertě a mám jedno větší znamínko.

Mám ho na pravé ruce zezadu.Hodně se za něho v létě stydím.Mám hodně pěkných triček na ramínka atd ale v létě se za to stydím a rači chodím zapařená v tričku. Opravdu bych potřebovala poradit.Děkuji pře­dem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2 před 4781 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Dobrý den. Před každým odstraněním je nutné znaménko vyšetřit odborným dermatologem, který určí nejvhodnější způsob odstranění (laserovou, nebo chirurgickou cestou). Zákrok není bolestivý, aplikuje se lokální anestezie. Můžete navštívit svého obvodního lékaře, který Vám dá doporučení na chirurgickou ambulaci a na zákrok Vám přispěje zdravotní pojišťovna. Je nutné vzhledem k Vašemu věku, přítomnost jednoho z Vašich rodičů, nebo jiného zákonného zástupce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sejtanka

Moje dcera ho byla vyřezat v 15ti letech a nedělalo jí to žádný problém,ani po stránce estetiky,ani po zdravotní stránce.Doporučuji znamínko vyřezat ted v zimním období,v létě se to nedoporučuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek