jenda cenda

Je možné mít každou službu od jiného operátora? Třeba volání z pevné linky od O2 a internet přes UPC?

Internet a pevná linka

Když mám internet přes pevnou linku a zároveň potřebuji volat přes pevnou linku.
Je možné mít každou službu u jiného operátora
Třeba volání pevné linky od o2 a internet přes UPC – (je to jenom takový příklad)

Odpovědi
Mc Merkurion

… ano, teoreticky to lze, ale bude to velmi nevýhodné, v obou případech se bude platit „za použití pevné linky“ >>> co si jen tak matně pamatuju, když jsem se zabýval podobným problémem …

Arne1

Interner od UPC není po pevné lince ale po kabelové televizi. Pokud UPC nabízí telefon, tak po své kabelové síti a tam samozřejmě jiného operátora nepustí,

dudu

UPC přes kabel poskytuje televizi v HD kvalitě, velmi rychlý internet a pevnou telefonní linku. Volání po vnitřní síti je zdarma a přes jiné operátory za poplatek.

mosoj

https://www.up­c.cz/telefon/na­bidka/porovna­ni/