led

Inštalácia fontov

Stiahla som si fonty. Prosím poradiť s inštaláciou. Ďakujem

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ak ste si stiahla tie, čo tu ponukal czechrapsind, tak neviem.
Ale robil bych to asi takto:
Download a po stiahnutí uložiť do složky font vo windowsoch.

Czech

Já používám různé fonty pořád. Občas se stalo že pouze přesunutí fontu do složky font nestačilo „občas špatné zobrazení velikosti atd.“ Proto když nastane problém nebo chcete mít jistotu je lepší klasický postup. Start/Ovládací panely/Písma/Sou­bor/Nainstalo­vat nové písmo.

led

Miroslav, ďakujem.
Presne tak som to urobila, ale nemohla som ich podľa názvu nájsť. Vďaka vám som adresár znova prehľadala s ukážkami písma a oni, potvory, (tie fonty) majú iný názov ako meno súboru.

Miroslavst

Ďakujem pekne, som rad, že som pomohol.