ReHu

Inspirovala mě otázka na Odp.SK. Byli jste někdo, nebo to aspoň plánujete podívat se na Taj Mahal v Indii?

Doplňuji:
Nebyla, ale ráda bych, takže plánuji 🙂.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Na první pohled to láká. Strašně ráda bych se tam někdy podívala… Nevím, zda se tam někdy dostanu. Přála bych si to 🙂 Opravdu krásné místo.

ReHu, Vy jste tam byla, nebo cestu plánujete? 😉

Další odpovědi
BEAES

Nebyla a ani to neplánuji.

Miroslavst

No já taky plánuji a myslím, že u toho plánování asi zůstanu :D

pondělí

indie je velký mítus,byl jsem tam třikrát a moc mne nenadchla,
je to mnoho kantonů,mnoho jazyků a mnoho spůsobů života,pokud by někdo chtěl poznat indii,tak se tam nastěhovat minimálně na dva roky.ale nechat tady vše evropské,včetně oblečení a stylu stravování.