Miroslavst

Informace poskytnutá médii

Jak se díváte na skutečnost, že média (přesně TvNova) neodvysílala zprávu obdobnou události v osadě Bedřiška na Ostravsku? Jen upozorňuji, že se jedná o televizní noviny v 19:30.
O žhářích na romy se ihned vysílalo, kdežto o žháři ve Svitavách, který zapálil jedinou únikovou cestu z domu ve kterém byli lidi ani slovo. viz zdroj: http://www.no­vinky.cz/krimi/194859-zhar-zapalil-dum-se-tremi-lidmi-ve-svitavach.html
Copak 3 lidi jsou něco jiného než romská rodina? Měříme stejným metrem všem?
(Tímto dotazem neprojevuji žádnou rasovou nenávist, nejsem příznivcem žádného hnutí)
Doplňuji:
To večernice: Dramatické okamžiky prožili po pondělní půlnoci… Dnes je středa. Televize není přeci tak pomalá, že by zpracovávala informace tak dlouho.

Nejlepší odpověď
Vero

Teď se na to musíme podívat jednoduše, ze strany médií a to tak, že ATENTÁÁT (jak to média krásně můžou použít) na romskou rodinu, je prostě a jen větší sousto. Ze strany médií, podotýkám, tím samozřejmě vůbec nechci říct, že jako normální lidi můžou být upalováni ve vlastních domech!!

Další odpovědi
vecernice

Budeme si tedy myslet,že to ještě neměli zpracovaný a uvidíme možná zítra.
Doplňuji:
Díky za červenej paleček,ale jak říkám,,budeme si myslet,že to ještě neměli zpracovaný".

GangstaHelper

U „zpravodajství“ TV Nova je toto úplně normální. Ti jdou jen po tom, co se dobře prodává. Měl jsem řeč se zpravodajkou MF Dnes a podobné praktiky jdou u TV nova ruku v ruce s nekalým konkurenčním bojem.