ptáč

Infarkt, nebo skřípnutý nerv po klikách?

Není problém naklikat stokrát, nebo 150×. Problém nastal potom, v práci při vrtání/sbíjení, při držení bouracího kladiva před sebou. U srdce bolelo týden bál jsem se jít k lékaři kvůli práci. Máte s tím někdo zkušenost?
http://postapo­.cz/wp-content/galle­ry/aktivni-zalohy-2/dynamic/12-army-posilko-nggid042023-ngg0dyn-0x0x100-00f0w010c010r­110f110r010t010­.jpg

Odpovědi
arachis

Podle mě infarkt nebolí týden v kuse,to bude ten nerv. nebo sval.Pokud Tě nebrní levá ruka i v klidovém stavu.Nejlepší zatít k doktorovi s „bolestí žebra“.

anonym

Ty ses bál o práci v této skvělé demokracii? Ne, to ti nevěřím!
Jinak jsem měl skřípnutý nerv, bolest procházela z levé strany prsa přes bok pod levou lopatku.