anonym :D

Jak se zbavit ignorace ze strany dívky?

Zdravím, nedávno se mi kamarád svěřil, že ho z ničeho nic začala ignorovat dívka, se kterou si několik týdnů psal. Žádal mě o radu, tak jsem mu poradil, ať tomu dá pár týdnů a pak jí znovu zkontaktuje. Máte někdo podobné zkušenosti nebo nápady, co v téhle situaci dělat?

Odpovědi
elkon

Najít si jinou dívku, co je na tom složitého?

Justin1

Zkus jí občas napsat, ale je možné, že se seznámila s někým jiným a dává mu přednost před tebou nebo se rozhoduje mezi ním a tebou. Je možné, že ti dá vědět, až v tom rozhodování dospěje k nějakému závěru.

Podobná věc se mi stala asi před 12 roky. Seznámil jsem se s jednou holkou, která se mi líbila a byla mi moc sympatická. Povedlo se mi s ní udělat tři schůzky a potom se se mnou taky takhle na několik týdnů přestala bavit. Nakonec se ozvala a dověděl jsem se, že si našla někoho jiného a že s ním dokonce jede na hory. Takže takhle nějak to může vypadat, když se člověk, kterému to do té doby nikdy s nikým nevyšlo a který se těší, že konečně už nebude sám, s někým seznámí a potom je vytlačen konkurencí. Nicméně vzhledem k tomu, že nemám rád zvířata a z téhle holky se vyklubala chovatelka psa a papouška, to tak asi bylo lepší. Počkal jsem si ještě čtyři a půl roku a potom už jsem našel tu opravdu správnou holku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

elkon: Pro některé to složité je. Představ si, že si chceš najít dívku, chodíš mezi lidi, jednou za několik měsíců tě nějaká zaujme, ale nevíš, jak na ni jít, nebo i víš, ale do vztahu s tebou jít nechce. Já jsem holku, která by mi byla sympatická a která by se mnou šla do vztahu, hledal 18 let, než jsem ji našel, takže nemohu souhlasit s tím, že na tom není nic složitého.