Hufnágl

I vy máte takové štěstí?

Snad každý den dostávám email z různých adres ve znění: Gratulujeme! Právě dnes můžete získat novou Apple iPhone 11 pro za pouhé 2 eur!
Odmítá se taková nabídka? 😁

Nejlepší odpověď
orwell

Jo jo, taky to všelijak zkouší. Poslední dobou mně často nabízejí nějaké baby – seznamka, kterou jsem nikdy nekontaktoval. Asi netuší, kolik mně je 🙂
Už dlouho se držím zásady NEKLIKAT, NEKLIKAT,…

Další odpovědi
dubraro

Máme.
Taková nabídka se ani neotevírá, natož aby se četla nebo nedejbože klikalo na odkaz v ní.

led

Pokiaľ chcete mať problémy s počítačom a stratu dát, prípade vlastnej identity tak si kľudne tieto spamy otvárajte.
Možno poznáte rozprávku o „Vlk a kozliatka“.
Mamička kozička ich pred odchodom varovala, aby neotvárali cudzím dvere, lebo tam môže byť vlk. https://zena.ak­tualne.cz/pohad­ka-o-kuzlatkach/r~i:wi­ki:4483/
Skúste si pri pred pozeraní pošty túto rozprávku pripomenúť, čo keď za dverami vašej pošty stojí vlk s kováčom prispôsobeným jazykom k hlasu „vašej mamičky“.

elkon

Jsi naivní jak mnoho dalších tobě podobných.

Hufnágl

Elkon

Všiml sis emotikonu 😁?

elkon

Takový „dotaz“ je zbytečný.

led

Ten emotikon je radosť z ponuky alebo smiech nad hlúposťou?

Hufnágl

B je správně. Copak jsem až tak naivní, že bych odolal takové nabídce?

led

Hufnágl, nemáte vo svojom vyjadrení chybu:
„Copak jsem až tak naivní, že bych odolal takové nabídce?“ nemá to slovo byť „neodolal“!!
vo vašom podaní to vyznieva, že ste neodolal 🙂

Hufnágl

Led
hledáte vši?

cochee

Led možná hledá vši, ale faktem je, že ta věta logicky vyznívá tak jak to led napsala a ne tak, jak jsi to myslel. Vono to chce trošku přemejšlení. Nemůžeš myslet nějakou věc a vyjádřit ji ad libitum kteroukoliv ze dvou vět majících vzájemně opačný smysl.