led

I u vás chodí nenápadní pánové v civilu a přísní muži v uniformách a ptají od vás povolení k pobytu venku?

Kontrolují potvrzení od zaměstnavatele s místem výkonu práce a časem výkonu práce a přirozeně váš zdravotní „covidový“ stav. Tak to nejnověji platí na Slovensku.

Nejlepší odpověď
Emefej

Ne. Žádné povolení k pobytu venku u nás není potřeba!

Další odpovědi
Ametyst

Kdepak. Nás tu nemůžou najít ani zásilkové služby.:-)

ten který je

Zatím ne,ale sleduji že na Slovensku to má grády už delší dobu.Total Control.

Kepler

Zatím jsem si ničeho takového nevšiml. Kdo by si tak všímal nějakého důchodce Keplera, kterému se už řežou třetí zuby…

paul1

Doufejme, že to přispěje k zlepšení situace.

Zdroj: KORONAVÍRUS Je to oficiálne! Nové opatrenia už o pár hodín: Pozrite si prehľad nariadení, ktoré schválila vláda | Topky.sk

da ny

Ne, nic takového se u nás neděje.
Hlídané jsou jen „hranice“ okresu na silnicích.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Není vám to trapné si takto vymýšlet pseudohistorky?

led

ťažko budú pseudohistorky vysielať ako oficiálnu informácie v hlavných správach televízie.
zdroj: https://www.ta3­.com/clanok/1204291/­velky-prehlad-opatreni-dokedy-byt-doma-a-kde-treba-mat-test.html

Polícia nasadí od stredy 3. marca všetky dostupné sily a prostriedky na kontrolu dodržiavania protiepidemických opatrení. Okrem policajtov v služobnej rovnošate budú v teréne aj príslušníci Policajného zboru (PZ) v civilnom odeve.
… S políciou v súčasnosti dodržiavanie opatrení kontroluj 232 profesionálnych vojakov. zdroj: https://m.prav­da.sk/#!a=5796­76

Pepa25

Aha, takže ta záměna přítomného a budoucího času byl „omyl“?

led

Nie nebol to omyl, chcem vedieť, či ČR nie je vzorom pre slovenskú vládu.
Doteraz to robili uniformovaní, vzhľadom na krátky čas medzi zverejnením a realizáciou sa to posunulo na stredu. (pôvodne to malo byť od pondelka, ako tvrdila uniknutá informácia, čo priznal médiám aj premiér Matovič…)

quentos

„ptají od vás“ není česky. Ale chtěla jste, abych vaše otázky neupravoval, takže nech sa páči, mějte si to blbě…

led

quentos, zabudli ste na čiarku… „takže, nech sa páči“ 😉

led

👍

led

👍 quentosovi