Avatar uživatele
siminka21

Hubnutim zmeseni prsou??

Merim kolem 170 cm, vazim 62 kg a velikost prsou mam 75C/D. Je mozne, ze pokud zhubnu cca 10 kg, ze se mi prsa zmensi??
Doplňuji:
Ještě doplňuji, že se mi tak o číslo zvětšila právě braním antikoncepce, kterou jsem již raději vysadila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roxana

Ano ubude částečně tuková tkáň, která se ti tam ukládala při nabírání na váze průběžně, ale pokud budeš i posilovat hrudní svalstvo, tak nemusí být nutně svěšené, jak tvrdí gecco…mé tři kamarádky vážily víc, než ty a za dva roky cvičení, úpravy jídelníčku a posilovacího tréninku si zpevnily po hubnutí krásně postavu a prsa mají taky krásně v pohodě, ona i ta kůže se napne, když se pak srovná i držení těla a svaly trochu nabudou tím posilováním. Takže nevěš hlavu, jinak 10 kilo mi ve tvém případě přijde moc. Já sama měřím 168 cm a vážím 53 kg a mnoho lidí mě má za hubeňoura, ale protože sportuji a cvičím, tak i hodně jím a prsa mám tedy trojky. Váhu mám takovou kvůli doživotní dietě, která mi neumožňuje nabírat na váze, ale zase zdravěji jím.
Doplňuji:
na zpevnění těla doporučuji pilates, fitbox, jógu anebo zkrátka posilovnu. Vše se mi v průběhu let osvědčilo a po vyzkoušení si jistě najdeš to své oblíbené. 🙂

Upravil/a: Roxana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zvědavý

Ano zmenší

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ano. Hubni nějak rozumně a cvič si přitom cviky na posílení prsou, aby měly správný tvar. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Velmi pravděpodobně ano – a „zmenší“ se ti tak, že ´zplihnou´, svěsí se.

Jen – proč chceš hubnout o 10 kilo???
:-O

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nehubni,takhle to máš akurát váhu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
RyuzakiKate

To je jasný, že jsou hormony svinstvo, ale 75C/D považovat za velká prsa? A že ta nedrží tvar? Když se cvičí, tak tvar mají, ale hlavní roli v tom hraje taky genetika. Sice to je otravný při pohybu, ale základ je správná podprsenka – žádný bolesti zad nemám, a to mám ještě mírnou skoliózu.
Měřím stejně jako ty, vážím asi 64 kilo a prsa mám větší. Kdybych měla zhubnout 10 kilo, tak vypadám jak pravá od Matella… Takhle mám poměr váha-výška v pořádku, a ty taky, tak neblbni.

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roxana

Naopak slyším spíš stížnosti, jak od nich bolí krční páteř, jak jim překáží v tom či onom…

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
siminka21

Drive jsem vazila tech 52/53 kg a chtela bych tuto vahu zpet. A navic z takto velkych prsou jsem nestastna ..

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roxana

S tou antikoncepcí, ona v těle zadržuje vodu, tak ženy pak vypadají tlustší, ale nejde o tuk, ale právě o tu „vodu“ v těle a prsa jsou těmi hormony opravdu zvětšená, tak očekávej, že se trochu zmenší i tím…

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roxana

Tak velká prsa jsou zlo pro páteř a držení těla…rozhodně holkám s velkými poprsími nic nezávidím, protože to sebou nese i obtíže při větším pohybu, nedrží tolik tvar, pokud nejsou silikony a pak ty bolesti zad, strie apod. nic k závidění…to radši jendičky nebo dvojky, ale pevné a záda netrpí…

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví