siminka21

Hubnutim zmeseni prsou??

Merim kolem 170 cm, vazim 62 kg a velikost prsou mam 75C/D. Je mozne, ze pokud zhubnu cca 10 kg, ze se mi prsa zmensi??
Doplňuji:
Ještě doplňuji, že se mi tak o číslo zvětšila právě braním antikoncepce, kterou jsem již raději vysadila.

Nejlepší odpověď
Roxana

Ano ubude částečně tuková tkáň, která se ti tam ukládala při nabírání na váze průběžně, ale pokud budeš i posilovat hrudní svalstvo, tak nemusí být nutně svěšené, jak tvrdí gecco…mé tři kamarádky vážily víc, než ty a za dva roky cvičení, úpravy jídelníčku a posilovacího tréninku si zpevnily po hubnutí krásně postavu a prsa mají taky krásně v pohodě, ona i ta kůže se napne, když se pak srovná i držení těla a svaly trochu nabudou tím posilováním. Takže nevěš hlavu, jinak 10 kilo mi ve tvém případě přijde moc. Já sama měřím 168 cm a vážím 53 kg a mnoho lidí mě má za hubeňoura, ale protože sportuji a cvičím, tak i hodně jím a prsa mám tedy trojky. Váhu mám takovou kvůli doživotní dietě, která mi neumožňuje nabírat na váze, ale zase zdravěji jím.
Doplňuji:
na zpevnění těla doporučuji pilates, fitbox, jógu anebo zkrátka posilovnu. Vše se mi v průběhu let osvědčilo a po vyzkoušení si jistě najdeš to své oblíbené. 🙂

Další odpovědi
Zvědavý

Ano zmenší

marci1

Ano. Hubni nějak rozumně a cvič si přitom cviky na posílení prsou, aby měly správný tvar. 🙂

gecco

Velmi pravděpodobně ano – a „zmenší“ se ti tak, že ´zplihnou´, svěsí se.

Jen – proč chceš hubnout o 10 kilo???
:-O

anonym

Nehubni,takhle to máš akurát váhu.

RyuzakiKate

To je jasný, že jsou hormony svinstvo, ale 75C/D považovat za velká prsa? A že ta nedrží tvar? Když se cvičí, tak tvar mají, ale hlavní roli v tom hraje taky genetika. Sice to je otravný při pohybu, ale základ je správná podprsenka – žádný bolesti zad nemám, a to mám ještě mírnou skoliózu.
Měřím stejně jako ty, vážím asi 64 kilo a prsa mám větší. Kdybych měla zhubnout 10 kilo, tak vypadám jak pravá od Matella… Takhle mám poměr váha-výška v pořádku, a ty taky, tak neblbni.

Roxana

Naopak slyším spíš stížnosti, jak od nich bolí krční páteř, jak jim překáží v tom či onom…

siminka21

Drive jsem vazila tech 52/53 kg a chtela bych tuto vahu zpet. A navic z takto velkych prsou jsem nestastna ..

Roxana

S tou antikoncepcí, ona v těle zadržuje vodu, tak ženy pak vypadají tlustší, ale nejde o tuk, ale právě o tu „vodu“ v těle a prsa jsou těmi hormony opravdu zvětšená, tak očekávej, že se trochu zmenší i tím…

Roxana

Tak velká prsa jsou zlo pro páteř a držení těla…rozhodně holkám s velkými poprsími nic nezávidím, protože to sebou nese i obtíže při větším pohybu, nedrží tolik tvar, pokud nejsou silikony a pak ty bolesti zad, strie apod. nic k závidění…to radši jendičky nebo dvojky, ale pevné a záda netrpí…