Boy 13

Hrozí za to pokuta?

Dobry den, mam dotaz. V breznu tohoti roku jsem sel v Plzni na prechodu na cervenou a zastavili mi straznici (mestska policie).Pocital jsem s tim, ze mi daji rovnou pokutu a oni rekli, ze se to bude resit pouze domlouvou a poucenim a nic platit nebudu. Tak si zanesli me osobni udaje o jmenu a bydlisti do nejakyho papiru a rekli, ze nemusim mit strach, ze si to pouze zanesou do pocitace a zadny papir o pouceni jsem nedostal. Ale jelikoz jsem takovej, ze nerad mam problemy, tak se chci zeptat, zda-li by z toho nemohl byt v budoucnu problem nebo dokonce za par let pokuta. Je mi 17 let a nerad bych jednou dostal prikaz o zaplaceni pokuty, ktera je stara treba 5 let..

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by měl být problém? Vyřešili to domluvou, a tím je vše uzavřeno. Buď v klidu

Další odpovědi
autacek

Tento přestupek je již vyřešen, ale při příštím porušení zákona ti to už tak lehce neprojde, tak že si dávej pozor.

cukrar

Boy 13, spousta přestupků lze řešit jen domluvou, náš právní řád to umožňuje.